کرمان مبله

صفحه اصلی » عمومی » کرمان مبله

مجموعه کرمان مبله در نظر دارد بزای مشتریان مجموعه تورهای گردشی در کرمان برگزار کند.

یکی از این تور های گردشی دره راگه میباشد .

دره راگه یکی از پدیده‌های طبیعی منحصر به فرد وفوق‌العاده زیبا در  شهرستان رفسنجان و از جاذبه‌های گردشگری ناشناخته و بسیار زیبای واقع در استان کرمان میباشد .

دره راگه یکی از پدیده‌های طبیعی منحصر به فرد شهرستان رفسنجان و از جاذبه‌های گردشگری وتوریستی ناشناخته و کم یاب وبسیار زیبای استان کرمان است.

ومکان ان واقع در ۲۰ کیلومتری رفسنجان و در مسیر گردشگری دو جاذبه اکوتوریستی استان (روستای میمند و کلوت‌های شهداد) واقع میباشد.

دره راگه هم چنین در نزدیکی معادن مس سرچشمه قرار میگیرد که می‌تواند امکان بازدید گردشگران و توریستای زیادی را در این منطقه نیز به وجود آورد.
وجود ستون‌هایی با ارتفاع ۱۰۰ متر از ویژگی‌های منحصر بفرد وخیره کننده دره راگه میباشد .
مخروط‌های نوک تیز و کله قندی، ستون‌ها و ستونک‌های فرسایشی، آرک‌ها و تیغه‌ها و دیواره‌های نواری که ارتفاع آن‌ها در برخی نقاط به صد متر حتی بیشتر نیز می‌رسد، از جمله بخش‌های خاص این منطقه زیبا میباشد.
در گذر از باریکه‌های دره، به شکاف‌ها و سوراخ‌های بزرگ و کوچکی برخورد خواهید کرد که برخی طبیعی و برخی از این شکاف ها دیگر در گذشته‌های دور توسط انسان‌ها ساخته شده اند.

مسیر دره راگه به طول ۲۰ کیلومتر به صورت پیاده، تماشای جلوه‌های فرسایش زیبای خاک را برای هر توریستا و گردشگران و هر بیننده‌ای فراهم می‌کند.

در حال حاضر فقط سه ژئو پارک در کل کشور وجود دارند که شامل ژئوپارک های جهانی قشم، ژئوپارک ارس و ژئوپارک راگه می‌باشند.
این ژئو پارک ها بسیار زیبا وتماشایی هستند.
به منظور حفظ  از دره راگه و منطقه اطراف دره و احجام و اشکال طبیعی درون دره راگه در جلسه کمیته اکوتوریسم  میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان مقرر گردید که از این به بعد پروژه اکوکمپ دره راگه در قالب ژئوپارک راگه  را ادامه بدهند.
دره راگه یکی تز مناطق است در کرمان که بهترین فصول برای سفر به آن در فصل های زمستان وپاییز میباشد.
اگر سفر به کرمان دارید وقصد دیدن از مناطق گردشی کرمان را دارید این ژئو پارک را از دست ندهید.
دیدن این ژئو پارک که در ایران بی نظیر میباشد خیلی ارزشمند است.

مجموعه کرمان مبله مفتخر است با دادن اسکان به شما توریستان و گردشگران سفری راحت وبا آسودگی خاطر برای شما فراهم کند.

اجاره روزانه خانه مبله در کرمان سفری آسوده را برای شما به ارمغان می اورد.

در مورد نویسنده : کرمان مبله
مجموعه کرمان مبله مفتخر است به عنوان اولین مرکز اجاره آپارتمان مبله در کرمان شرایط لازم را برای اسکـان مهمانـان و مسافران عزیـز در محیطی امن و با پشتیبـانی .کامل تیم کرمان مبله، به صورت کاملا رسمـی همـراه بـا عقـد قـرارداد فراهــم آورد کرمان مبله ارائـه دهنـده واحـدهای اقامتـی مبـله در قالب آپـارتمان، سوئیت و ویلا .جهت اقامت موقت میهمانان محترم خدمات رزرو را بصورت آنلاین و تلفنی ارائه می نماید.

ارسال نظر

10 − 3 =