سوئیت ارزان در کرمان

صفحه اصلی » وبلاگ » سوئیت ارزان در کرمان

 

سوئیت ارزان در کرمان

 

 

سوئیت ارزان در کرمان

اجاره روزانه سوئیت ارزان در کرمان, منطقه بلوار جمهوزی .

اپارتمان ۱۱۰ مبله نو و کامل سوپرلوکس با تمامی امکانات شامل اینترنت پرسرعت .تلوزیون ۵۰ اینچ .ماشین لباسشویی .
مبلمان نو .دو عدد تخت دو نفره و ظروف کامل اشپزخانه .اجاره به ایرانی و خارجی. قیمت به ازای هر شب تماس بگیرید  .دسترسی اسان به بلوار جمهوری۵ دقیقه واقع در بلوار پزشک

برای اطلاعات بیشتر و رزرو واحد با شماره : ۰۹۰۵۹۶۲۷۰۰۲  و ۰۹۰۱۶۲۳۷۸۷۸ تماس بگیرید.

 

چرا کرمان مبله را برای اجاره خانه در کرمان انتخاب کنیم

 

مجموعه کرمان مبله  با کادری مجرب، جوان، پر انرژی و متعهد می باشد که اقدام به تهیه آپارتمان مبله با امکانات رفاهی مناسب در نقاط مختلف کرمان با سبد قیمتی متنوع برای مشتریان می نماید. دامنه مشتریان مجموعه ارزان جا شامل توریسم، بازرگانان، جهانگردان و افرادی که به نوعی نیاز به اقامت کوتاه مدت در کرمان را دارند می باشد. مشاوران مجموعه کرمان مبله با توجه به نیاز های شما از قبیل نزدیک بودن به مراکز مد نظر شما همچون مراکز درمانی، تجاری و… اقدام به ارائه خدمات آپارتمان مبله در گستره ی کرمان می نمایند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های  ۰۹۰۵۹۶۲۷۰۰۲  و ۰۹۰۱۶۲۳۷۸۷۸ در ارتباط باشید

در مورد نویسنده : کرمان مبله
مجموعه کرمان مبله مفتخر است به عنوان اولین مرکز اجاره آپارتمان مبله در کرمان شرایط لازم را برای اسکـان مهمانـان و مسافران عزیـز در محیطی امن و با پشتیبـانی .کامل تیم کرمان مبله، به صورت کاملا رسمـی همـراه بـا عقـد قـرارداد فراهــم آورد کرمان مبله ارائـه دهنـده واحـدهای اقامتـی مبـله در قالب آپـارتمان، سوئیت و ویلا .جهت اقامت موقت میهمانان محترم خدمات رزرو را بصورت آنلاین و تلفنی ارائه می نماید.

ارسال نظر

دو + 18 =